Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Poradna > Poskytujeme > Program Dítě v centru

Program "Dítě v centru"

„Dítě v centru“ je ucelený a strukturovaný program pro rodiny, které uvázly v síti rozchodových a rozvodových konfliktů. Konflikt se může týkat například péče o děti, výchovy dětí, bydlení, spravování financí i jiných důležitých záležitostí. Tyto konflikty mohou být krátkodobé i dlouhodobé, někdy trvají i léta a ovlivňují nejen životy rodičů, ale i duševní pohodu všech, kterých se to týká – dětí, příbuzných i přátel.

Cíl programu

Cílem programu „Dítě v centru“ je zmírnit konflikty rodičů. Program se snaží rodičům nabídnout nové způsoby, jak lépe zvládat existující konflikty tak, aby se děti cítily bezpečně a mohly se rozvíjet v prostředí bez hádek.

Setkávání

Program je určen pro max. 6 rodičovských párů a jejich děti. Skupiny rodičů i dětí se setkávají v budově jihlavské poradny – Psychocentrum, Pod Příkopem 4, Jihlava, 1x za 14 dní od 15:00 – 18:00 hod., celkem 8 setkání v trvání 2,5 hodiny. 

Co musím udělat v případě zájmu?

Nejdříve je zapotřebí, aby jste jako rodiče projevili společně zájem o účast v programu a kontaktovali nás na níže uvedený mail, poté budete pozváni na konzultace, které absolvujete společně.

Dotazy

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese dvc@psychocentrum.cz nebo na tel. čísle +420 567 308 855