Drobečková navigace

Úvod > Pracoviště > Žďár nad Sázavou

 Žďár nad Sázavou 

 

Kontakt:

telefon: 566 621 404, 728 846 122
e-mail: poradna.zr@psychocentrum.cz  (mapa)

Adresa: Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou

Provozní doba:

Pondělí 7.00 - 16.30 hodin
Úterý 7.00 - 15.30 hodin
Středa 7.00 - 16.30 hodin
Čtvrtek 7.00 - 15.30 hodin
Pátek 7.00 - 13.00 hodin

Současní odborní pracovníci:

  •  Mgr. Marie Freiwaldová - ředitelka organizace, psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie. Zaměřuje se zejména na rodinné poradenství (rozvodová a porozvodová situace, problematika dospívajících, náhradní rodinná péče), párovou i individuální psychoterapii, provádí expertizní činnost formou psychologického vyšetření v rámci sociálně-právní ochrany dětí. Pracuje převážně s dětmi a jejich rodiči.

  • Mgr. Tereza Lapešová - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie a psychoterapeutického výcviku Terapie zaměřená na člověka. Dlouholetá práce a praxe na pozici školního psychologa v MŠ, ZŠ, SŠ. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie. Pracuje s dospělými i dětmi.  V práci s dětmi využívá projektivní techniky, např. práci s pískovištěm.

  • Mgr. Vojtěch Odvárka - psycholog 

Absolvent jednooborové psychologie, momentálně frekventant výcviku v metodě „Kids Skills“ – přístup zaměřený na řešení. V současné době se zaměřuje zejména na práci s mladistvými a dospívajícími. Účastní se konzultací s rodinami a dětmi v rámci rozvodového a porozvodového poradenství. Vzhledem k předchozímu pobytu v zahraničí nabízí konzultace také v anglickém jazyce.

 

  • PhDr. Ivana Šimková - vedoucí pracoviště, psycholožka, manželský a rodinný poradce

Absolventka jednooborové psychologie a postgraduálního studia se specializací na manželské a rodinné poradenství se zaměřením na manželskou, rozvodovou a porozvodovou psychoterapii (párová i individuální),  na řešení problémů  týkající se širší rodiny (např. vícegenerační soužití), problematikou domácího násilí, expertizní činnost v oblasti manželských vztahů. Pracuje převážně s dospělými.

 

  • Mgr. Petra Svobodová - sociální pracovnice

Absolventka VŠ, obor pedagogika - sociální práce. Pracuje zejména s klienty v prvním kontaktu. Poskytuje sociálně právní informace. Vzhledem k pedagogickému vzdělání pomáhá hledat řešení při výchovných problémech nezletilých a adolescentů, které se negativně projevují na manželském vztahu a chodu celé rodiny.