Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Poradna > Pracoviště

Pracoviště

 

 

 

Pracoviště Jihlava

Pracoviště Žďár nad Sázavou

Pracoviště Třebíč

Pracoviště Pelhřimov

Pracoviště Havlíčkův Brod

Pracoviště Jihlava

Kontakt:

telefon: 567 308 855

e-mail: poradna.ji@psychocentrum.cz  (mapa)

Adresa: Pod Příkopem 4, Jihlava 586 01

Provozní doba:

Pondělí 7.30 - 17.30 hodin
Úterý 7.30 - 16.00 hodin
Středa 7.30 - 17.00 hodin
Čtvrtek 7.30 - 15.30 hodin
Pátek 7.30 - 14.00 hodin

Pracoviště Jihlava zahájilo svoji činnost v září roku 1982, a to jako Předmanželská a manželská poradna. Od 1.ledna 1992 získalo právní subjektivitu a přejmenovalo se na Psychocentrum Jihlava - manželská a rodinná poradna. Od ledna 2004 se stalo organizačním, ekonomickým a metodickým centrem krajského zařízení sociálních služeb Psychocentrum - manželská a rodinná poradna kraje Vysočina, p.o. Od 1. ledna 2007 bylo v rámci Psychocentra zřízeno Intervenční centrum pro osoby ohrožené domácím násilím.

Současní odborní pracovníci: 

 • Mgr. Freiwaldová Marie - ředitelka organizace, psycholožka

 • Bc. Vyskočilová Lenka, DiS. - vedoucí pracoviště, sociální pracovnice

Absolventka vysokoškolského studia, obor sociální práce. Zaměřuje se na první kontakt s klienty. V současné době je účastníkem výcvikového programu  "Videotrénink interakcí", věnuje se nácviku autogenního tréninku s dospělými.

 • Mgr. Brabcová Renata - psycholožka

Absolvovala komplexní vzdělání v terapii rodinných systémů, hypnoterapii a relaxačních technikách, specializační vzdělání pro pedagogické psychology. Zaměřuje se na expertizní činnost formou psychologického vyšetření, na individuální a rodinné poradenství a psychoterapii. Pracuje s dětmi i dospělými.

 • Mgr. Černá Lenka - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie, poskytuje individuální, párové a manželské poradenství, včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie. Pracuje s dospělými a dětmi.  

 • Mgr. Fejtová Barbora - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie. V rámci svého doktorského studia se věnuje tématu rozpadu rodiny. V současné době dokončuje akreditovaný terapeutický výcvik v jungovsky orientované psychoterapii (ČSAP). Poskytuje individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového  poradenství a terapie. Pracuje s dospělými a dětmi. V oblasti náhradní rodinné péče se zaměřuje na proces psychologického posuzování žadatelů.

 • PhDr. Hinková Olga - psycholožka, manželský a rodinný poradce

Supervizorka pro AMRP ČR, klinický psycholog. Absolvovala komplexní vzdělání v terapii rodinných systémů, manželském a rodinném poradenství, hypnoterapii a jiné odborné výcviky. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie, skupinovou psychoterapii, na expertizní činnost formou psychologického vyšetření. Pracuje s dětmi i dospělými.

 • Jana Lálová - externí pracovnice

Věnuje se nácviku relaxačních technik. Pracuje s dětmi i dospělými.

 • Mgr. Steinhäuselová Veronika - psycholožka, manželský a rodinný poradce

Absolventka jednooborové psychologie, kurzu grafologie. V současné době dokončuje výcvik rodinné terapie podle V. Satirové. Věnuje se práci s jednotlivci a jako koterapeutka spolupracuje při párové a rodinné terapii.

 • PhDr. Zdeněk Větrovec - psycholog, manželský a rodinný poradce

Absolvoval vzdělání v individuální psychoterapii, skupinové psychoanalytické psychoterapii a v terapii rodinných systémů. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie, na expertizní činnost formou psychologického vyšetření. Pracuje převážně s dospělými.

 • Mgr. Markéta Rozmarinová Lenzová - psycholožka, v současné době na mateřské dovolené.

Absolventka jednooborové psychologie. V současnosti frekventantka psychoterapeutického výcviku v rodinné systemické terapii. Pracuje s dospělými i dětmi. Zaměřuje se na individuální poradenství, spolupracuje v oblasti náhradní rodinné péče. 

 

Pracoviště Žďár nad Sázavou 

Kontakt:

telefon: 566 621 404
e-mail: poradna.zr@psychocentrum.cz  (mapa)

Adresa: Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou

Provozní doba:

Pondělí 7.00 - 16.30 hodin
Úterý 7.00 - 15.00 hodin
Středa 7.00 - 16.30 hodin
Čtvrtek 7.00 - 15.00 hodin
Pátek 8.00 - 13.00 hodin

Současní odborní pracovníci:

 •  Mgr. Marie Freiwaldová - ředitelka organizace, psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie. Zaměřuje se zejména na rodinné poradenství (rozvodová a porozvodová situace, problematika dospívajících, náhradní rodinná péče), párovou i individuální psychoterapii, provádí expertizní činnost formou psychologického vyšetření v rámci sociálně-právní ochrany dětí. Pracuje převážně s dětmi a jejich rodiči.

 • PhDr. Ivana Šimková - vedoucí pracoviště, psycholožka, manželský a rodinný poradce

Absolventka jednooborové psychologie a postgraduálního studia se specializací na manželské a rodinné poradenství se zaměřením na manželskou, rozvodovou a porozvodovou psychoterapii (párová i individuální),  na řešení problémů  týkající se širší rodiny (např. vícegenerační soužití), problematikou domácího násilí, expertizní činnost v oblasti manželských vztahů. Pracuje převážně s dospělými.

 • Mgr. Jaroslava Dostálová - psycholožka, manželský a rodinný poradce

Absolventka jednooborové psychologie.  Zaměřuje se zejména na rodinné poradenství (rozvodová a porozvodová situace, výchovné problémy, náhradní rodinná péče), provádí expertizní činnost formou psychologického vyšetření v rámci sociálně-právní ochrany dětí. Pracuje převážně s dětmi a jejich rodiči.

 • Mgr. Šárka Dostálová - psycholožka, v současné době na mateřské dovolené

Absolventka jednooborové psychologie. Zaměřuje se zejména na rodinné poradenství (rozvodová a porozvodová situace, problematika dospívajících, náhradní rodinná péče), provádí expertizní činnost formou psychologického vyšetření v rámci sociálně-právní ochrany dětí. Pracuje převážně s dětmi a jejich rodiči.

 

Pracoviště Třebíč  

Kontakt:

telefon: 568 846 500
e-mail: poradna.tr@psychocentrum.cz  (mapa)

Adresa: Karlovo náměstí 30/41, 674 01 Třebíč

Provozní doba:

Pondělí 8.00 - 18.00 hodin
Úterý 8.00 - 16.00 hodin
Středa 8.00 - 17.00 hodin
Čtvrtek 8.00 - 16.00 hodin
Pátek 7.30 - 14.00 hodin

Současní odborní pracovníci: 

 • PhDr. Hujerová Alena - vedoucí pracoviště, psycholožka, manželský a rodinný poradce

Absolvovala komplexní vzdělání a výcviky v oblasti rodinných terapií, manželském a rodinném poradenství a jiné odborné výcviky. Zaměřuje se na práci s páry, rodinou, skupinovou terapii zejména preventivního charakteru, mediaci v rozvodovém a porozvodovém procesu, chráněných styků a kontaktů rodičů s dětmi, i v problematice mezinárodních párů. 

Supervizorka Asociace manželských a rodinných poradců a mentor EuroPsy (Evropský certifikát z psychologie).

 • Mgr. Kopečná Bedřiška - psycholožka

Zaměřuje se na individuální, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového poradenství.

 • Bc. Škarabelová Ilona - sociální pracovnice

Absolventka VŠ obor sociální práce, vystupuje zejména v prvním kontaktu s klienty, poskytuje sociálně právní informace. 

 • Mgr. Vejmělková Lenka - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie. V současné době dokončuje psychoterapeutický výcvik ve směru dynamickém s důrazem na celostní – psychosomatický přístup. Poskytuje individuální, párové a manželské poradenství a terapii, pracuje s dospělými i dětmi.

 

Pracoviště Pelhřimov  

Upozornění  

Ve dnech 22.1.2020 - 24.1.2020

bude provoz pracoviště Pelhřimov omezen pouze pro objednané klienty.

Děkujeme za pochopení 

Kontakt:

telefon: 737 618 913
e-mail:  poradna.pe@psychocentrum.cz

Adresa: Pražská 127 (budova č.2), 393 01 Pelhřimov

Provozní doba

Pondělí 7.00 - 11.30 12.00 - 15.30 hodin
Úterý 7.00 - 11.30 12.00 - 17.00 hodin
Středa 7.00 - 11.30 12.00 - 15.30 hodin
Čtvrtek 8.00 - 11.30 12.00 - 17.00 hodin
Pátek 7.00 - 11.30  12.00 - 14.00 hodin

Současní odborní pracovníci:

 • PhDr. Staňková Alena - psycholožka

Zaměřuje se na individuální, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového poradenství. Absolvovala komplexní vzdělání v hypnoterapii a asertivitě.

 • Mgr. Tobolková Monika - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie na FF UPOL, kurzu kompletní krizové intervence. Zaměřuje se na individuální, párové a rodinné poradenství. Pracuje s dospělými i dětmi.

 • Mgr. Vrbová Denisa - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie na UP Olomouc, komplexního výcviku krizové intervence a kurzu neverbálních technik. Má zkušenosti s prací s lidmi v akutní krizi, s prací s traumaty a životními ztrátami. Zajímá ji psychosomatická problematika a užití kreativních technik v psychoterapii. Pracuje s jednotlivci, páry i rodinnými skupinami.

 

Pracoviště Havlíčkův Brod    

Kontakt:

telefon: 734 354 085
e-mail: poradna.hb@psychocentrum.cz (mapa)

Adresa: Dobrovského 2915, 580 01 Havlíčkův Brod

Provozní doba 

Pondělí 7.00 - 12.00   12.30 - 17.30
Úterý 7.00 - 12.00   12.30 - 17.30
Středa 7.00 - 13.00
Čtvrtek 7.00 - 12.00   12.30 - 15.30
Pátek 7.00 - 13.00


Současní odborní pracovníci:

 • PhDr. Kysilková Jindřiška - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie, registrovaný klinický psycholog a psychoterapeut, (adiktolog). Absolvovala sebezkušenostní pětiletý výcvik ve skupinové terapii, kurzy hypnoterapie a relaxačních technik, kurz kompletní krizové intervence, řadu kratších kurzů a vzdělávacích akcí. Preferuje terapeutické metody vycházející z principů KBT. Zaměřuje se především na individuální, méně na párovou terapii. Pracuje s dospělými.