Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Archiv > PORADNA > Pracoviště > Pracoviště Jihlava

Pracoviště Jihlava

 Kontakt:

telefon: 567 308 855

e-mail: poradna.ji@psychocentrum.cz  (mapa)

Adresa: Pod Příkopem 4, Jihlava 586 01

Provozní doba:

Pondělí   7.30 - 17.30 hodin

Úterý      7.30 - 16.00 hodin

Středa    7.30 - 17.00 hodin

Čtvrtek   7.30 - 15.30 hodin

Pátek     7.30 - 14.00 hodin

 

Pracoviště Jihlava zahájilo svoji činnost v září roku 1982, a to jako Předmanželská a manželská poradna. Od 1.ledna 1992 získalo právní subjektivitu a přejmenovalo se na Psychocentrum Jihlava - manželská a rodinná poradna. Od ledna 2004 se stalo organizačním, ekonomickým a metodickým centrem krajského zařízení sociálních služeb Psychocentrum - manželská a rodinná poradna kraje Vysočina, p.o. Od 1. ledna 2007 bylo v rámci Psychocentra zřízeno Intervenční centrum pro osoby ohrožené domácím násilím.

Současní odborní pracovníci: 

  • Mgr. Freiwaldová Marie - ředitelka organizace, psycholožka

  • Bc. Vyskočilová Lenka, DiS. - vedoucí pracoviště, sociální pracovnice

Absolventka vysokoškolského studia, obor sociální práce. Zaměřuje se na první kontakt s klienty. V současné době je účastníkem výcvikového programu  "Videotrénink interakcí", věnuje se nácviku autogenního tréninku s dospělými.

  • Mgr. Brabcová Renata - psycholožka

Absolvovala komplexní vzdělání v terapii rodinných systémů, hypnoterapii a relaxačních technikách, specializační vzdělání pro pedagogické psychology. Zaměřuje se na expertizní činnost formou psychologického vyšetření, na individuální a rodinné poradenství a psychoterapii. Pracuje s dětmi i dospělými.

  • Mgr. Černá Lenka - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie, poskytuje individuální, párové a manželské poradenství, včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie. Pracuje s dospělými a dětmi.  

  • Mgr. Fejtová Barbora - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie. V rámci svého doktorského studia se věnuje tématu rozpadu rodiny. V současné době dokončuje akreditovaný terapeutický výcvik v jungovsky orientované psychoterapii (ČSAP). Poskytuje individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového  poradenství a terapie. Pracuje s dospělými a dětmi. V oblasti náhradní rodinné péče se zaměřuje na proces psychologického posuzování žadatelů.

  • PhDr. Hinková Olga - psycholožka, manželský a rodinný poradce

Supervizorka pro AMRP ČR, klinický psycholog. Absolvovala komplexní vzdělání v terapii rodinných systémů, manželském a rodinném poradenství, hypnoterapii a jiné odborné výcviky. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie, skupinovou psychoterapii, na expertizní činnost formou psychologického vyšetření. Pracuje s dětmi i dospělými.

  • Jana Lálová - externí pracovnice

Věnuje se nácviku relaxačních technik. Pracuje s dětmi i dospělými.

  • Mgr. Steinhäuselová Veronika - psycholožka, manželský a rodinný poradce

Absolventka jednooborové psychologie, kurzu grafologie. V současné době dokončuje výcvik rodinné terapie podle V. Satirové. Věnuje se práci s jednotlivci a jako koterapeutka spolupracuje při párové a rodinné terapii.

  • PhDr. Zdeněk Větrovec - psycholog, manželský a rodinný poradce

Absolvoval vzdělání v individuální psychoterapii, skupinové psychoanalytické psychoterapii a v terapii rodinných systémů. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie, na expertizní činnost formou psychologického vyšetření. Pracuje převážně s dospělými.

 

  • Mgr. Markéta Rozmarinová Lenzová - psycholožka, v současné době na mateřské dovolené.

Absolventka jednooborové psychologie. V současnosti frekventantka psychoterapeutického výcviku v rodinné systemické terapii. Pracuje s dospělými i dětmi. Zaměřuje se na individuální poradenství, spolupracuje v oblasti náhradní rodinné péče.