Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Poradna > Pracoviště > Jihlava

Jihlava

UPOZORNĚNÍ

V době od 7.3. do 30.11.2022 je z důvodu rekonstrukce v ulici Pod Příkopem úplná uzavírka místní komunikace. Provoz naší poradny není nijak omezen, při vstupu do budovy dbejte na svou bezpečnost. Parkovací místa v blízkosti budovy není možné využít, počítejte tedy s dostatečnou časovou rezervou před vaší konzultací. 

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Kontakt:

telefon: 731 873 408; 567 308 855

e-mail: poradna.ji@psychocentrum.cz  (mapa)

Adresa: Pod Příkopem 4, Jihlava 586 01

Provozní doba:

Pondělí 7.00 - 17.00 hodin
Úterý 7.00 - 16.00 hodin
Středa 7.00 - 16.00 hodin
Čtvrtek 7.00 - 15.00 hodin
Pátek 7.00 - 13.00 hodin

Pracoviště Jihlava zahájilo svoji činnost v září roku 1982, a to jako Předmanželská a manželská poradna. Od 1.ledna 1992 získalo právní subjektivitu a přejmenovalo se na Psychocentrum Jihlava - manželská a rodinná poradna. Od ledna 2004 se stalo organizačním, ekonomickým a metodickým centrem krajského zařízení sociálních služeb Psychocentrum - manželská a rodinná poradna kraje Vysočina, p.o. Od 1. ledna 2007 bylo v rámci Psychocentra zřízeno Intervenční centrum pro osoby ohrožené domácím násilím.

Současní odborní pracovníci: 

 • Mgr. Freiwaldová Marie - ředitelka organizace, psycholožka

 • Mgr. Vyskočilová Lenka, DiS. - vedoucí pracoviště Jihlava, sociální pracovnice

Absolventka vysokoškolského studia, obor sociální práce. Zaměřuje se na první kontakt s klienty. V současné době je účastníkem výcvikového programu  "Videotrénink interakcí", věnuje se nácviku autogenního tréninku s dospělými.

 • Mgr. Brabcová Renata - psycholožka

Absolvovala komplexní vzdělání v terapii rodinných systémů, hypnoterapii a relaxačních technikách, specializační vzdělání pro pedagogické psychology. Zaměřuje se na expertizní činnost formou psychologického vyšetření, na individuální a rodinné poradenství a psychoterapii. Pracuje s dětmi i dospělými.

 • PhDr. Hinková Olga - psycholožka, manželský a rodinný poradce

Supervizorka pro AMRP ČR, klinický psycholog. Absolvovala komplexní vzdělání v terapii rodinných systémů, manželském a rodinném poradenství, hypnoterapii a jiné odborné výcviky. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie, skupinovou psychoterapii, na expertizní činnost formou psychologického vyšetření. Pracuje s dětmi i dospělými.

 • Mgr. Hronová Kamila - psycholožka 

Absolvovala vzdělávání v logoterapii a existenciální analýze a ročník výcvik v terapii traumatu. Poskytuje individuální, párové a manželské poradenství a psychoterapii. Pracuje převážně s dospělými. Poskytuje konzultace i v anglickém jazyce.

 • Mgr. Kopáčková Hana - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie, frekventantka kurzu kompletní krizové intervence. Zaměřuje se na práci s jednotlivci, s páry, i s rodinami, včetně rozvodového a porozvodového poradenství.

 • Mgr. Neuwirthová Klára - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie. V současné době je frekventantkou psychoterapeutického výcviku Transformačně systemické terapie podle Virginie Satirové. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a terapii. Pracuje s dospělými i dětmi.

 • Mgr. Rozmarinová Lenzová Markéta - psycholožka

Absolventka jednooborové psychologie,  psychoterapeutického výcviku v rodinné systemické terapii. Pracuje s dospělými i dětmi. Zaměřuje se na individuální poradenství, spolupracuje v oblasti náhradní rodinné péče. 

 • Mgr. Steinhäuselová Veronika - psycholožka, manželský a rodinný poradce

Absolventka jednooborové psychologie, kurzu grafologie. V současné době dokončuje výcvik rodinné terapie podle V. Satirové. Věnuje se práci s jednotlivci, páry a rodinné terapii. 

 • PhDr. Větrovec Zdeněk - psycholog, manželský a rodinný poradce

Absolvoval vzdělání v individuální psychoterapii, skupinové psychoanalytické psychoterapii a v terapii rodinných systémů. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie, na expertizní činnost formou psychologického vyšetření. Pracuje převážně s dospělými.

 • Mgr. Fejtová Barbora - psycholožka, v současné době na mateřské dovolené
Absolventka jednooborové psychologie. V rámci svého doktorského studia se věnuje tématu rozpadu rodiny. V současné době dokončuje akreditovaný terapeutický výcvik v jungovsky orientované psychoterapii (ČSAP). Poskytuje individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového  poradenství a terapie. Pracuje s dospělými a dětmi. V oblasti náhradní rodinné péče se zaměřuje na proces psychologického posuzování žadatelů.