Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Pracoviště > Jihlava

Jihlava

 

Kontakt:

telefon: 731 873 408; 567 308 855

e-mail: poradna.ji@psychocentrum.cz  (mapa)

Adresa: Pod Příkopem 4, Jihlava 586 01

Provozní doba:

Pondělí 7.00 - 17.00 hodin
Úterý 7.00 - 16.00 hodin
Středa 7.00 - 15.00 hodin
Čtvrtek 7.00 - 15.00 hodin
Pátek 7.00 - 13.00 hodin

 

 Současní odborní pracovníci: 

  • Mgr. Freiwaldová Marie - ředitelka organizace, psycholožka

  • Mgr. Vyskočilová Lenka, DiS. - vedoucí pracoviště Jihlava, sociální pracovnice (vyskocilova@psychocentrum.cz)

Absolventka vysokoškolského studia, obor sociální práce. Zaměřuje se na první kontakt s klienty. V současné době je účastníkem výcvikového programu  "Videotrénink interakcí", věnuje se nácviku autogenního tréninku s dospělými, spolupracuje při rozvodovém a porozvodovém poradenství. 

Absolvovala komplexní vzdělání v terapii rodinných systémů, hypnoterapii a relaxačních technikách, specializační vzdělání pro pedagogické psychology. Zaměřuje se na individuální a rodinné poradenství a psychoterapii. Pracuje s dětmi i dospělými.

Supervizorka pro AMRP ČR, klinický psycholog. Absolvovala komplexní vzdělání v terapii rodinných systémů, manželském a rodinném poradenství, hypnoterapii a jiné odborné výcviky. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie, skupinovou psychoterapii. Pracuje s dětmi i dospělými.

Absolvovala vzdělávání v logoterapii a existenciální analýze a ročník výcvik v terapii traumatu. Poskytuje individuální, párové a manželské poradenství a psychoterapii. Pracuje převážně s dospělými. Poskytuje konzultace i v anglickém jazyce.

Absolventka jednooborové psychologie, frekventantka kurzu kompletní krizové intervence. Zaměřuje se na práci s jednotlivci, s páry, i s rodinami, včetně rozvodového a porozvodového poradenství.

Absolventka jednooborové psychologie. V současné době je frekventantkou psychoterapeutického výcviku Transformačně systemické terapie podle Virginie Satirové. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a terapii. Pracuje s dospělými i dětmi.

Absolventka jednooborové psychologie,  psychoterapeutického výcviku v rodinné systemické terapii. Pracuje s dospělými i dětmi. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství, spolupracuje v oblasti náhradní rodinné péče. 

Absolventka jednooborové psychologie, kurzu grafologie. V současné době dokončuje výcvik rodinné terapie podle V. Satirové. Věnuje se práci s jednotlivci, páry a rodinné terapii. 

Absolvoval vzdělání v individuální psychoterapii, skupinové psychoanalytické psychoterapii a v terapii rodinných systémů. Zaměřuje se na individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii včetně rozvodového a porozvodového poradenství a terapie. Pracuje převážně s dospělými.

  • Mgr. Fejtová Barbora - psycholožka, v současné době na mateřské dovolené
Absolventka jednooborové psychologie. V rámci svého doktorského studia se věnuje tématu rozpadu rodiny. V současné době dokončuje akreditovaný terapeutický výcvik v jungovsky orientované psychoterapii (ČSAP). Poskytuje individuální, párové, manželské a rodinné poradenství a psychoterapii, včetně rozvodového a porozvodového  poradenství a terapie. Pracuje s dospělými a dětmi. V oblasti náhradní rodinné péče se zaměřuje na proces psychologického posuzování žadatelů.