Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího
 • 26. 12. 2021 17:32
  Kuba
  Nevím, jak/kde se začít seznamovat s lidmi

  Zdravím,
  Je mi 15 let a v září jsem nastoupil na střední školu. Všiml jsem si, že spousta spolužáků má na sociálních sítích spoustu sledujících atd. Já nikdy do sociálních sítí moc nebyl, ale to, že někdo má třeba přes 1 500+ sledujících aniž by byli nějak slavná osobnost mě zaráží. Vím, že sociální sítě život dost zkreslují, ale nad tímhle poslední dobou hodně přemýšlím. Vidím všechny, jak mají spoustu přátel, chodí s nimi ven a pak tu jsem já, který má dost možná jediné pořádné přátele ve třídě.
  Od malička jsem si vždy poradil s věcmi sám, ale vůbec nemám problém mluvit s lidmi. Právě že poslední dobou se chci seznámit s co nejvíce lidmi a najít si co nejvíc přátel, jen ale nevím kde... Na kroužky jsem přestal chodit ve 12ti a od té doby těch přátel mám docela málo. Mohl by mi prosím někdo poradit? Chci prostě přátele a chodit s nimi ven. Chci mi zajímavý život. Děkuji a přeji pěkný den :)


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů